Skuteczne zarządzanie wszystkimi usługami świadczonymi przez firmę ISP, z poziomu jednego, w pełni konfigurowalnego systemu. Niestandardowy wygląd platformy wpływa na jej ergonomię, a wprowadzone usprawnienia przyspieszają proces poruszania się po systemie. Sprawdź jak wygląda nasz system podczas prezentacji!

 

Niezastąpiona na polskim rynku internetowa platforma, która w pełni konsoliduje wszystkie usługi, tworząc spójną bazę danych dla wszystkich wyjściowych procesów firmy telekomunikacyjnej. 

 

 

Możliwość dowolnej konfiguracji modułów sprawia, że to platforma iPOT24 dostosowuje się do potrzeb firmy. Dodatkowo ciągły rozwój systemu umożliwia stworzenie kolejnych modułów iście spersonalizowanych dla konkretnej firmy.

 

 

System świadczony jest w dwóch formach. Instalacja na serwerach u klienta lub dostęp do platformy iPOT24 bezpośrednio przez serwis www.ipot24.pl, zarówno na każdym komputerze jak i urządzeniu mobilnym z dostępem do Internetu, a od początku roku 2016 także poprzez połączenie VPN.

 

 

Wszelkie zmiany dokonywane w systemie iPOT24,  automatycznie aktualizowane są we wszystkich modułach bez konieczności przeładowywania całej konfiguracji.

 

 

Wygląd pulpitu, dostępne opcje w szybkim wybieraniu, lista najczęściej wybieranych opcji. To wszystko i wiele więcej podlega pełnej konfiguracji użytkownika co gwarantuje dużą wydajność i intuicyjność działania.

 

 

Poprawa wiarygodności firmy i satysfakcji klienta jest teraz możliwa do osiągnięcia! Klient końcowy dostaje możliwość wygenerowania interesujących go dokumentów samodzielnie w zaciszu własnego domu.

 

 

Do góry