iPOT24 to jedyny system ALL IN ONE

Stworzyliśmy nowy rodzaj systemu dla telekomunikacji - ALL IN ONE.

Dlaczego? Ponieważ nie ma takich procesów w branży telekomunikacyjnej, które nie są regulowane w iPOT24. Nasza platforma to narzędzie dla każdego działu i dla każdego pracownika.

Dowiedz się dlaczego

Jak powstał iPOT24

iPOT24 jest programem stworzonym przez firmę CreaNET i powstał na podstawie 15-letniego doświadczenia w branży telekomunikacyjnej.

Główną zaletą platformy iPOT24 jest integracja wszystkich procesów firmy telekomunikacyjnej bez konieczności posiadania infrastruktury, swoich serwerów, ani nawet odpowiedniej osoby monitorującej poprawność działania systemu.

Dla kogo jest przeznaczony

Platforma ta skierowana jest do klientów biznesowych działający na rynku telekomunikacyjnym, świadczących usługi dostarczania internetu, telefonii lub telewizji.

iPOT24 jest więc gotowym narzędziem, które ułatwi organizację pracy. Nieważna jest wielkość prowadzonej działalności, liczba pracowników czy klientów. Czy jest to firma dopiero zaczynająca swój biznes, czy już z wypracowaną marką na rynku lokalnym. Jest to łatwy sposób na osiąganie jeszcze większych korzyści z prowadzenia firmy.

Na czym polega

iPOT24 zastępuje kilka systemów jedną platformą, przez co eliminuje konieczność kilkukrotnego wprowadzania tych samych danych, co z kolei przekłada się na ograniczenie pracy ludzkiej w przedsiębiorstwie.

W związku z tym, że obecnie przedsiębiorstwa telekomunikacyjne są zmuszone pracować na kilku różnych systemach realizujących różne procesy, a programy te działają na różnych bazach danych, zmiana w jednym z nich wymusza konieczność wprowadzania analogicznych zmian w innych.

Warto pamiętać

Istnieją dwie formy korzystania z platformy iPOT24: 1. instalacja na serwerach lokalnych klienta 2. poprzez Internet oraz kanał VPN.

Świadczymy dla Ciebie usługę wdrożeniową. Jeśli tylko zechcesz to z chęcią pomożemy Ci w implementacji systemu iPOT24 w Twoim przedsiębiorstwie.

Gwarantujemy dedykowanego specjalistę, który zajmie się wsparciem technicznym w Twojej firmie. Masz pewność, że za każdym razem kontaktujesz się z osobą, która doskonale zna potrzeby firmy.

Tworzymy rozwiązania z myślą o naszych klientach, dlatego ciągły rozwój iPOT24 umożliwia stworzenie kolejnych modułów, w pełni dopasowanych do potrzeb firmy.

Pełna konfiguracja wyglądu platformy sprawia, że system jest niezwykle przejrzysty, intuicyjny oraz zapewnia szybkość działania.

Moduł Zarządzania Kontem oferuje możliwość wygenerowania przez klienta końcowego interesujących go dokumentów, co wpływa na wiarygodność firmy.

Aplikacja mobilna platformy iPOT24 usprawnia obsługę zgłoszeń przez serwisantów pracujących w terenie. Zapewnia dostęp do najbardziej potrzebnych danych, terminarza, notatek oraz wielu innych.

Poszczególne moduły można łączyć według własnych potrzeb, dzięki czemu iPOT24 spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Firma oparta jest już na kilku systemach? Tym lepiej. System iPOT24 na podstawie określonych konfiguracji automatycznie zintegruje wszystkie dane w jedną platformę.

My już osiągnęliśmy zamierzony efekt, ponieważ iPOT24 jest projektem współfinansowanym przez Unię Europejską. Teraz kontynuujemy nasze zwycięstwo i chcemy pomóc innym. Niech Twoje przedsiębiorstwo odniesie sukces razem z nami!

Do góry