Istnieją dwie formy korzystania z platformy iPOT24: 1. instalacja na serwerach lokalnych klienta 2. poprzez Internet oraz kanał VPN.

Świadczymy dla Ciebie usługę wdrożeniową. Jeśli tylko zechcesz to z chęcią pomożemy Ci w implementacji systemu iPOT24 w Twoim przedsiębiorstwie.

Gwarantujemy dedykowanego specjalistę, który zajmie się wsparciem technicznym w Twojej firmie. Masz pewność, że za każdym razem kontaktujesz się z osobą, która doskonale zna potrzeby firmy.

Tworzymy rozwiązania z myślą o naszych klientach, dlatego ciągły rozwój iPOT24 umożliwia stworzenie kolejnych modułów, w pełni dopasowanych do potrzeb firmy.

Pełna konfiguracja wyglądu platformy sprawia, że system jest niezwykle przejrzysty, intuicyjny oraz zapewnia szybkość działania.

Moduł Zarządzania Kontem oferuje możliwość wygenerowania przez klienta końcowego interesujących go dokumentów, co wpływa na wiarygodność firmy.

Aplikacja mobilna platformy iPOT24 usprawnia obsługę zgłoszeń przez serwisantów pracujących w terenie. Zapewnia dostęp do najbardziej potrzebnych danych, terminarza, notatek oraz wielu innych.

Poszczególne moduły można łączyć według własnych potrzeb, dzięki czemu iPOT24 spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Firma oparta jest już na kilku systemach? Tym lepiej. System iPOT24 na podstawie określonych konfiguracji automatycznie zintegruje wszystkie dane w jedną platformę.

My już osiągnęliśmy zamierzony efekt, ponieważ iPOT24 jest projektem współfinansowanym przez Unię Europejską. Teraz kontynuujemy nasze zwycięstwo i chcemy pomóc innym. Niech Twoje przedsiębiorstwo odniesie sukces razem z nami!

Do góry