internet2
internet

Innowacyjnością jest oprogramowanie, które automatycznie instaluje system operacyjny na danym sprzęcie wraz z pełną konfiguracją. Jest to obecnie jedyne takie rozwiązanie na rynku, które zaoszczędzi czas i w pełni pomoże zautomatyzować proces przechodzenia na platformę iPOT24. Kolejną proponowaną automatyzacją jest natychmiastowe odwzorowanie na platformach zmian dokonywanych w systemie bez konieczności przeładowania całej ich konfiguracji.

System iPOT24 wspiera architekturę klasy x86 i steruje usługą Internet poprzez m.in. zaawansowany routing, kształtowanie prędkości oraz QoS łącza, blokady usługi, konfigurację serwisów oraz autoryzacją kart sieciowych lub modemów. Moduł umożliwia również sterowanie w czasie rzeczywistym platformami MikroTik. System operacyjny automatycznie instaluje się na urządzeniu w momencie startowania serwera. 

Dostępne są dwie opcje korzystania z modułu:

  • Oprogramowanie iPOT24 integrowane jest z modułem Intertenu,
  • Oprogramowanie obcego operatora integrowane jest z modułem Internetu. W tym przypadku wymagany jest dostęp do zdalnego dodawania, edycji i usunięcia konta użytkownika oraz otrzymywania statystyk każdego abonenta z osobna.

Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej

Do góry