telescope-498331640

Prezes UKE zachęca do korzystania z wyszukiwarki infrastruktury i usług szerokopasmowych.

 

Jest to łatwy i szybki sposób na sprawdzenie jakie usługi telekomunikacyjne są dostępne w wybranej lokalizacji. Jak zaznaczna Prezes UKE "Dzięki wyszukiwarce każdy ma możliwość  sprawdzenia czy w miejscu naszego zamieszkania lub w innej interesującej nas lokalizacji są dostępne usługi  szerokopasmowe. Można dowiedzieć się jakie to usługi i kto jest ich dostawcą. To milowy krok w budowaniu obywatelskiego społeczeństwa informacyjnego"

Do czego jeszcze może służyć wyszukiwarka UKE?
"Wyszukiwarka jest doskonałym miejscem zderzenia pomiędzy oczekiwaniami cyfrowymi Polaków, a planami inwestycyjnymi i świadczonymi usługami przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Tak właśnie nowoczesne technologie znajdują miejsce w codziennym życiu obywateli. Wyszukiwarka to najlepszy przykład praktycznego ich wykorzystania." dodaje Magdalena Gaj.

Pomysł jest całkiem ciekawy, gdyż UKE umożliwia zgłoszenie zapotrzebowania na dodatkowe usługi poza tymi, które są aktualnie dostępne w miejscu zamieszkania danej osoby, co z kolei posłuży do stworzenia map z potrzebami Polaków w zakresie usług telekomunikacyjnych.
Pytanie jednak brzmi: czy abonenci wiedzą o powstaniu wyszukiwarki UKE i czy będą z niej korzystać?

 

Jeśli dla Ciebie również lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wyszukiwarki własnych usług, napisz do nas na adres info@ipot24.pl

Wyszukiwarka UKE jest dostępna tutaj

11.03.2016r.

Do góry