Co to za system?

iPOT24 to system przeznaczony dla firm telekomunikacyjnych, które chcą zautomatyzować procesy zachodzące w swojej firmie. Został on tak stworzony, aby za pomocą dostępu do Internetu bądź połączenia VPN zintegrować wszystkie usługi i dostosować się do struktury danej firmy. Posiada kilkanaście modułów, a dodatkowe dedykowane rozwiązania, które wypracowujemy podczas współpracy sprawiają, że nawet najbardziej wymagający klienci są usatysfakcjonowani.

 


Skąd pomysł?

System iPOT24 jest dziełem firmy CreaNET i powstał na podstawie 15-letniego doświadczenia w branży telekomunikacyjnej. Główną przyczyną powstania platformy iPOT24 był brak na polskim rynku jednego, zintegrowanego systemu, który operuje wszystkimi procesami zachodzącymi w firmie. Naszym celem jest dostarczanie narzędzia, które ułatwi organizację pracy każdego przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego, bez względu na ilość świadczonych usług.

 

 

 


Dla kogo jest przeznaczony?

Dzięki postawie jaką przyjęliśmy, możemy współpracować zarówno z małymi jak i średnimi firmami ISP. Główną misją projektu jest dostarczenie firmom ISP kompleksowego i dedykowanego systemu, na który mogą obecnie pozwolić sobie tylko większe korporacje. Tworząc naszą platformę kładliśmy duży nacisk na możliwość zastosowania iPOT24 w każdym, nawet najbardziej abstrakcyjnym przypadku. Licząc się z zadowoleniem naszych klientów, wyzwaniem było stworzyć produkt, który spełnia wszystkie realne potrzeby firm ISP, nie tracąc przy tym na jakości oraz ergonomii korzystania z rozwiązań jakie proponuje iPOT24.

 

 

 

 


Co jest w tym innowacyjnego?

Innowacyjnie podchodzimy do całego konceptu prowadzenia działalności gospodarczej. Istnieją procesy, które w firmach telekomunikacyjnych przebiegają w ten sam sposób, ale są też pewne schematy, które każde ISP wypracowuje samodzielnie. Dlaczego więc firmy mają z nich rezygnować? Obecnie niestety tak jest - to przedsiębiorstwo musi dostosować się do zakupionego systemu. Chcemy to zmienić, dlatego u nas to iPOT24 dostosowuje się do struktury firmy. iPOT24 oprócz swojej kompleksowości i obszerności wyróżnia się jeszcze czymś...

 

 

 


Jak przebiega realizacja?

Przede wszystkim spotkanie. To na nim dokonujemy wstępnej analizy i omawiamy moduły pod kątem dopasowania ich do konkretnych potrzeb. Następnie wdrożenie. Klient może przez okres próbny pracować na dwóch systemach, bądź od razu po imporcie danych przenieść się na iPOT24. Zapewniamy niezbędne szkolenie dla pracowników oraz służymy wsparciem technicznym podczas całej współpracy.

 

 

Zobacz więcej 

 


 

To razem z klientami tworzymy iPOT24 – uważnie ich słuchamy i dostosowujemy funkcjonalności do ich potrzeb.

 

Do góry